Ko nozīmē šī privātuma politika?

Mēs esam apņēmušies aizsargāt Wallbook LTD vietnes www.wallbook.eu klientu un apmeklētāju konfidencialitāti. Šī privātuma politika ievieš mūsu datu apstrādes principus, ieskaitot (a) apkopotās informācijas veidus; b) Wallbok informācijas izmantošanu un izpaušanu; c) jūsu tiesības attiecībā uz mūsu datu vākšanu un izmantošanu. Wallbook LTD patur tiesības rediģēt privātuma politiku, nepieciešamības gadījumā par to paziņojot lietotājiem. Mēs pieņemam, ka, pasūtot un iegādājoties Wallbook LTD pakalpojumus un produktus, kā arī abonējot mūsu biļetenu, jūs esat izlasījis un akceptējis šos principus.

 

Kādus datus mēs vācam un kāpēc?

 

Wallbook LTD ir galvenais personas datu apstrādātājs, Wallbook LTD pārsūta maksājuma veikšanai nepieciešamos personas datus pilnvarotajam apstrādātājam Paysera LT.

 

Informācija par klientiem, pakalpojumu klientiem un biļetenu abonentiem. Atsevišķos vietnes apgabalos Wallbook var lūgt jūs brīvprātīgi ievadīt personisko un klientu informāciju. Tīri prasītajos datos var ietilpt vārds un uzvārds, adrese, pasta indekss, e-pasta adrese, tālruņa numurs. Nosūtītie dati tiek izmantoti saskaņā ar šo privātuma politiku.

 

IP adrese un sīkdatnes. Tāpat kā daudzās citās vietnēs, Wallbook saglabā jūsu IP adresi un izmanto standarta sīkdatņu tehnoloģiju. Sīkfaili ir mazi datu gabali, kas tiek glabāti jūsu datorā, kad apmeklējat vietni. Sīkfaili palīdz jūsu pārlūkprogrammai automātiski identificēt jūs ar Wallbook serveri. Ja vēlaties, varat bloķēt sīkdatņu glabāšanu savā pārlūkprogrammā, taču tas var ierobežot noteiktu vietnes sadaļu funkcionalitāti. Wallbook nesaista IP adresi ar personisko informāciju. Tas nozīmē, ka jūsu lietotāja sesija tiek izsekota, bet jūsu identitāte netiek noteikta. Tomēr daži sīkdatņu veidi ļauj mums saglabāt jūsu datus – piemēram, aizpildot veidlapas. Šādas sīkdatnes pārlūkam tiek nosūtītas tikai tad, ja esat piekritis informācijas glabāšanai.

 

Kā citādi MaryMaris izmanto datus, kas savākti caur vietni?

 

Papildus konfidenciālas informācijas izmantošanai par iepriekšminētajiem nosacījumiem, Wallbook var izmantot ar vietnes starpniecību apkopotos datus, lai izsekotu pircējiem interesējošās preces un pakalpojumus, rastu risinājumus iespējamām problēmām, aizsargātu pret krāpšanu un citiem likumpārkāpumiem, pielāgotos lietotājam, piedāvātu preces vai pakalpojumus. Mēs varam uzturēt saraksti ar jums, lai uzlabotu produktus, pakalpojumus, vietni vai citiem sabiedriskiem mērķiem. Wallbook var izmantot jūsu sniegtos datus paziņojumu nosūtīšanai, piemēram, kad mainās vietnes lietošanas noteikumi vai lai sniegtu svarīgu informāciju par izmaiņām precēs un pakalpojumos.

 

Wallbook var atklāt informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajām personām, kas sniedz Wallbook pakalpojumus un ir apņēmušās saglabāt saņemtās informācijas konfidencialitāti saskaņā ar šo privātuma politiku. Trešās puses ir Wallbook partneri, kas specializējas preču un pakalpojumu pasūtīšanā, transportēšanā, mājas lapu pārvaldībā, iekšējā pārvaldē, mārketingā.

 

Ja, iesniedzot pieprasījumu par precēm vai pakalpojumiem, ko piedāvā kāds no mūsu tirdzniecības partneriem, jūs mums sniedzat savus datus, tad mēs varam nosūtīt informāciju arī komerciāliem piegādes partneriem.

 

Wallbook atklāj lietotāja datus pilnvarotām valdības, tiesībaizsardzības un tiesu iestādēm. Wallbook var arī atklāt informāciju, lai izmeklētu, apkarotu vai veiktu pasākumus saistībā ar nelikumīgām darbībām vai aizdomām par krāpšanu.

 

Lietotāju tiesības

 

Piekļuve un rediģēšana. Jums ir tiesības zināt, kāda personiskā informācija pieder Wallbook. Jums ir tiesības mainīt, rediģēt vai izdzēst šādus datus. Reģistrēto lietotāju datus var rediģēt vai izdzēst, sazinoties ar mums pa šo pasta adresi vai pa e-pastu.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pieprasītās izmaiņas var aizņemt kādu laiku, ja attiecīgais pieteikums tiek iesniegts pa pastu vai e-pastu.

 

Drošība

 

Wallbook veic nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu savākto personas datu pilnīgumu, pareizību un aizsardzību. Mēs esam veikuši pamatotus piesardzības pasākumus, lai aizsargātu informāciju no nozaudēšanas, nepareizas izmantošanas un izmaiņām. Drošības un privātuma politika tiek periodiski pārskatīta un vajadzības gadījumā grozīta, lai jūsu pilnvarotajām personām būtu pieeja tikai pilnvarotām personām.

 

Arejas saites

 

Wallbook vietnē tiek izmantotas saites uz vietnēm, kuras pārvalda trešās puses. Noklikšķinot uz šādas saites, jūs tiksit novirzīts no Wallbook vietnes uz citas organizācijas vai uzņēmuma vietni. Wallbook neatbild par trešo personu vietņu saturu, pat ja starp vietnēm ir saite. Katram no viņiem ir sava privātuma politika, datu vākšana un apstrāde. Apmeklējot kādu no šīm vietnēm, pirms savu datu iesniegšanas jums jāiepazīstas ar šīs vietnes privātuma politiku.

 

Privātuma politikas noteikumi

 

Izmantojot Wallbook LTD vietni, jūs piekrītat Wallbook privātuma politikai. Ja kāda iemesla dēļ jūs nepieņemat šos noteikumus, jums nevajadzētu izmantot vietni. Wallbook patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo privātuma politiku. Veicot izmaiņas privātuma politikas noteikumos un / vai lietotāju personas datu apstrādes procedūrā, paziņojums par to tiek publicēts šajā vietnes sadaļā.

 

Turpinot izmantot vietni, jūs apliecināt savu piekrišanu visām izmaiņām šajā privātuma politikā.

 

Kontakta detaļas

 

Ja jums ir jautājumi par privātuma politiku, tās noteikumu piemērošanu vai ja vēlaties izmantot kādas no savām tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@wallbook.eu

 

Wallbook LTD

 

London, 25 Finsbury Circus, London, England, EC2M 7EE

 

Telefons: (+44) 7500 419563

 

E-pasts: info@wallbook.eu